Naše služby

Technický servis

Technický servis jeřábů SÁEZ CRANES je k dispozici našim zákazníkům pro řešení  jakéhokoliv  problému  nebo technické otázky, která může u jeřábu nastat. Navíc naši mechanici a inženýři poskytují našim zákazníkům okamžitou pomoc v jejich jazyce, která umožňuje rychlou reakci na jejich požadavky.

SÁEZ logistika jeřábů

Naše logistické oddělení provádí následnou a individuální kontrolu všech mezinárodních zásilek. Zaručujeme efektivní a včasné doručení Vašeho jeřábu, tam kde je potřeba.

Náhradní díly

Naše oddělení na náhradní díly k jeřábům automaticky reaguje na dotaz ze strany zákazníka. Zajišťujeme optimální pomoc zákazníkům a zásilku s odpovídajícími částmi odesíláme včas - spolupracujeme s nejlepšími kurýrními službami na celém světě. Náhradní díly na jeřáb tedy obdržíte velmi rychle. V jakékoli zemi, v jakémkoli jazyce ... jsme připraveni naplnit potřeby v celém světě.

Školení

Vzdělávací kurzy jsou základem naší práce a důvěryhodnosti jakožto výrobce jeřábů pro stavební průmysl. Jsou základním nástrojem pro práci správným a bezpečným způsobem s jeřábem. Správné používání jeřábů je zárukou úspěchu s produktem i uživatelem.
SÁEZ jeřáby v současné době provádí technické školení v šesti různých jazycích pro mechaniky a inženýry z více než 20 různých zemí. V tuto chvíli budujeme technologické, výzkumné a školicí středisko, ve kterém naši technici poskytnou specializované kurzy pro profesionály v oboru.